понеділок, 5 вересня 2016 р.

Збірна учнів ЗОШ №33 взяла участь у І Космічному напівмарафоні!

У Житомирі, на майдані Соборному, вранці 4 вересня стартував перший Космічний напівмарафон до Дня міста.
Окрім традиційної напівмарафонської дистанції в 21,1 км, учасники змагання долали дистанцію у 5 км. Також були проведені окремі забіги для дітей на 100 і 300 м, шкільні естафети на 317 м.
Маршрут спортивного заходу проходив через вулиці центральної, історичної та рекреаційної зон міста Житомира. Допомагати у його проведенні організаторам зголосилися більше сотні волонтерів, серед яких були учні та випускники нашої школи.
У своєму забігу команда ЗОШ №33 посіла 4 місце. А справжньою героїнею нашої команди стала учениця 9Б класу Шевчук Аліна, яка подолала забіг на 5 км, посівши 7 місце, а також пробігла два етапи по 317 м та на кожному колі естафети підтримувала учасників своєї команди!